Amazon AWS

AWS CertifiedPokud zvažujete přechod do cloudu, rád vám nabídnu své znalosti a zkušenosti s Amazon AWS. Provedu vás dostupnými službami a navrhnu infrastrukturu tak, abyste měli vysoce spolehlivý systém za rozumné peníze.

Proč migrovat do cloudu?

Protože díky cloudu může vaše firma fungovat lépe a efektivněji.

  • Kapacita serveru se dá měnit z hodiny na hodinu. Vždy tedy platíte jen za to, co opravdu potřebujete.
  • Odpadnou vám starosti s hardwarem a infrastrukturou. O to se teď stará provozovatel cloudu a vy se můžete soustředit pouze na svou aplikaci.
  • Navzdory obecné nedůvěře jsou data v cloudu výrazně bezpečnější než na běžných serverech.
  • Díky možnostem logování máte nad všemi změnami 100procentní kontrolu.

Proč zrovna Amazon AWS?

Amazon web services má před ostatními největší náskok. Vede v inovacích a má největší ekosystém služeb. A hlavně, v AWS podle mých zkušeností opravdu poslouchají zákazníky, reagují na jejich požadavky a snaží se, aby zákazníci byli spokojeni.

Proč migraci do cloudu konzultovat?

Prostředí cloudu je velmi odlišné od běžné serverovny. Abyste využili cloud naplno, je potřeba pochopit možnosti AWS, vědět, které služby se na daný projekt hodí použít a co rozhodně nedělat. Jinak se vám může stát, že dostanete jen velmi drahé řešení, které vám nepřinese nic navíc.

Průběh spolupráce

  • Nejprve si zavoláme, probereme váš projekt a to, jestli má smysl jej řešit na cloudu. Tato úvodní telefonická konzultace trvá zhruba 30 minut a je zdarma.
  • Pokud to bude mít smysl, uděláme si workshop s vámi a vašimi hlavními programátory. (V rámci Prahy za vámi přijedu, pokud sídlíte jinde, využijeme skype). Zde probereme více architekturu aplikace a způsoby, jak ji dobře předělat/navrhnout na cloud. Po konzultaci vypracuji doporučení, čeho se držet. Cena za tuto konzultaci je 6 000 – 12 000 Kč, podle délky workshopu.
  • Jsem k dispozici i pro další spolupráci, ať už půjde o technické konzultace nebo i implementaci a nahození celého AWS prostředí. Posledním krokem může být správa nainstalovaného řešení. U těchto bodů se na ceně dohodneme individuálně, podle parametrů daného projektu.

Certifikace


Zkušenosti zákazníků

Přesouvali jsme svépomocí webovou aplikaci klienta na Amazon AWS, ale dospěli jsme do situace, kdy jsme se přes veškerou snahu nehnuli z místa. Tak jsem kontaktoval Davida a za dvě hodiny bylo hotovo. Amazon AWS se zdá být skvělé řešení, tak jsem rád, že jsme u nás našli člověka, který mu rozumí.

Ing. Jiří Hýsek
programátor webových aplikací v Ruby on Rails a multiplatformních mobilních aplikací

David nám pomohl proniknout do AWS technologie. Poradil nám, jak máme správně používat high availability LAMP. Budeme dále využívat jeho zkušeností v této oblasti.

Jan Zimmermann,
NetRex s.r.o.,www.netrex.cz

Davida můžu určitě doporučit, velice rychle rozlouskl náš problém s AWS a navíc nám ještě poradil ohledně deployment procesu, takže rozhodně velká spokojenost.

Petr Menšík


Poslední články na blogu