Doporučení

 

David Karban se stará o můj virtuální server, na kterém běží nabídka služeb internetového marketingu ParMinut.cz a internetové stránky mých dalších klientů. Během naší spolupráce úspěšně vyřešil kritickou chybu, nastavení módu pro zrychlení internetových stránek a další úpravy. Na dotazy odpovídá rychle a srozumitelně. Navíc poskytne svá osobní doporučení, takže se mohu dostatečně dobře rozhodnout. Vážím si toho, že jsem technické záležitosti svěřil do jeho rukou a vřele jeho služby doporučuji.
Radim Hasalík ~ konzultant pro internetový marketing


S Davidem spolupracujeme cca půl roku a za tu dobu se konečně podařilo nastavit náš server tak, abychom mohli v klidu spát. Kdykoliv potřebujeme změnit nastavení, zareagovat na výpadek služby, případně cokoliv zkonzultovat, je nám David k dispozici. Velmi oceňuji jeho znalosti a především spolehlivost a komunikaci.
Tomáš Hejč ~ SuperKodér – manager, developer
www.superkoderi.cz ~ tomas.hejc zavináč superkoderi.cz ~ 603 273 833


David Karban spravuje již takřka rok naše servery a jsme s jeho službami velmi spokojeni.
David Netolický
CZOL media interactive s.r.o. ~ david zavináč czol.eu


David už více než rok administruje server BookFan.eu včetně migrace z cloudu na dedikovaný server. Všechny problémy řeší promptně a zodpovědně. Rozhodně doporučuji.
Michal Juhás
www.BookFan.eu ~ michal.juhas zavináč bookfan.eu ~ 724 796 980

 


David Karban je pro mne spolehlivým partnerem a naše spolupráce vždy spěje rychle k požadovanému výsledku. Přestože kladu vysoké nároky na dodavatele kritických serverových řešení a služeb, David je dokáže výborně vyřešit. Jsem velmi spokojen.
Karel Koupil
www.it-logica.cz ~ karel.koupil zavináč it-logica.cz


David Karban poskytuje webhosting pro mé webové stránky www.perlikprojekce.cz. S jeho službami jsem velmi spokojen, při přechodu stránek na redakční systém prováděl obratem veškeré požadované úpravy. Spolehlivé a rychlé komunikace si velmi cením, proto mohu Davida Karbana jen doporučit.
Ing. Martin Perlík, autorizovaný stavební inženýr a projektant
www.perlikprojekce.cz


S Davidem Karbanem a posléze se společnostní gzk.cz spolupracuji zhruba od roku 2007. Upřednostnil jsem tohoto dodavatele služeb (správce) z důvodu jeho pohotovosti při řešení problémových situací. Největší výhodou je stabilita jeho serverů a především to, že opravdu není nikdy nic nevyřešitelný problém. Pokud něco nejde přesně podle představ klienta, vážím si nalezení vždy optimální náhrady či ekvivalence. Ač to zní nepravděpodobně, za dobu využívání služeb jsem nenašel jediné negativum. Za dobře odvedenou práci panu Karbanovi tímto děkuji a těším se na další spolupráci.
Luděk Meduna, webdesignér, programátor, IT správce
www.shiuser.cz ~ shiusercz zavináč gmail.com


Pana Davida Karbana mohu osobně doporučit všem zájemcům o jím nabízené služby. Již několik let poskytuje zdarma hosting pro všechny webové aplikace sdružení Biokontakt o.s. Za toto sponzorství mu jménem našeho občanského sdružení velmi děkuji. Se všemi službami jsme naprosto spokojeni.
Mgr. Martin Just, předseda občanského sdružení Biokontakt o.s.
www.biokontakt.cz


Pan David Karban nám dlouhodobě poskytuje služby spojené s hostingem našich webových stránek, správou e-mailových klientů, aj. Všechny poskytované služby pracují spolehlivě a na naše nové požadavky reaguje David Karban velmi rychle a pružně. Práci pana Karbana můžeme plně doporučit.
Dalimil Toman, vedoucí kanceláře Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz ~ dalimil.toman zavináč brontosaurus.cz